СБУ повідомила про підозру міністру транспорту РФ, який сприяв перекиданню до Криму бронітехніки (Фото)

СБУ повідомила про підозру міністру транспорту РФ, який сприяв перекиданню до Криму бронітехніки

В Україні СБУ повідомила про підозру міністру транспорту РФ, який перекинув до окупованого росіянами Криму майже 300 одиниць бронетехніки.

СБУ повідомила про підозру міністру транспорту РФ. Він сприяв перекиданню до Криму військової бронетехніки.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Служба безпеки викрила одного з російських військових злочинців, який виявився міністром транспорту РФ Віталієм Савельєвим. Чоловік брав участь у підготовці та проведенні збройної агресії проти України.

“Високопосадовець сприяв міноборони країни-агресора у переміщенні особового складу, озброєння та військової техніки окупантів до кордонів нашої держави та до захоплених районів. Переправлення ворожих колон здійснювали залізничним транспортом через територію тимчасово окупованого Криму. Співробітники СБУ задокументували, що в період від 26 березня 2021 року до 4 вересня цього року Савєльєв забезпечив перекидання до захопленого півострова майже 300 одиниць ворожої бронетехніки”, - розповіли в пресслужбі СБУ.

Зазначається, що окупанти перекинули до Криму танки, бронетранспортери, бойові машини піхоти та автоцистерни із сотнями тонн паливно-мастильних матеріалів.

“Саме цю техніку окупанти задіяли на початку повномасштабного вторгнення, зокрема, в бойових діях у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях. Для переміщення військових ешелонів було використано понад 250 вагонів. Для цього очільник мінтранспорту рф дав відповідне доручення підпорядкованим підрозділам компанії “российские железные дороги” і так званого “федерального государственного унитарного предприятия Республики Крым “Крымская железная дорога”, - додали в СБУ.

Санкція статей, на підставі яких росіянинові висунута підозра, передбачає покарання до п’ятнадцяти років ув’язнення.

Новини України